KONTAKT

Serwis Samochodowy
DRABCZYK

Tomice, ul. Dworska 4
34-100 Wadowice
Tel. Sklep:   +48 33 8733 890
Tel. Serwis: +48 33 8739 620
Fax:            +48 33 8733 890

Adres e-mail
drabczyk@bosch-service.pl

 

Czynne:
Pon-Pt: 8.00-17.30
Sob:     8.00-12.00

AKTUALNOŚCI

2018-05-04   ... na bezpieczny urlop


Bezpieczna jazda samochodem dzięki firmie Bosch Obojętnie jakie wyzwania stają przed samochodem, czy jest to dynamiczna jazda, czy ulewny deszcz i mokra nawierzchnia – skuteczne hamulce są najważniejsze dla bezpieczeństwa jazdy.

więcej2018-04-04   PROFESJONALNY SERWIS AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW - Nowość w naszej ofercie


Udział samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów staje się coraz większy. Szacuje się, że w polskim parku samochodów osobowych wynosi on około 9%, a prognozy przewidują dalszy jego wzrost. Obecnie nie brakuje marek, gdzie ten udział przekroczył już 50% wszystkich sprzedawanych pojazdów.

więcej2018-03-23   Czyste powietrze +


Serwis klimatyzacji plus ochrona przed alergenami, bakteriami i smogiem. Jakość otaczającego nas powietrza niestety stale się pogarsza. Powszechnym problemem są alergie, a równie poważnym zagrożeniem stał się smog. Cząstki smogu są tak małe, że przenikają przez płuca do krwi. Aby skutecznie zapobiegać dostawaniu się do samochodu niekorzystnych dla zdrowia pyłów i cząstek niezbędna jest sprawnie działająca klimatyzacja oraz dobrej jakości filtr kabinowy. Dla najlepszej ochrony w samochodzie polecamy nowej generacji filtr kabinowy Bosch Filter+, który posiada specjalne warstwy: antybakteryjną, antyalergiczną i antysmogową. Wraz z wymianą filtra kabinowego zalecamy serwis klimatyzacji. Zapraszamy do Bosch Car Service - profesjonalnie wykonamy serwis klimatyzacji i zamontujemy w Twoim aucie Bosch Filter+ Stosując filtr Bosch Filter+ zapewniasz: • ochronę przed reakcjami alergicznymi, • ochronę przed pyłem, pyłkami, bakteriami i smogiem, • neutralizację nieprzyjemnych zapachów, • zapobieganie parowaniu szyb, • ochronę wentylatora klimatyzacji, • lepsze samopoczucie i koncentrację kierowcy jak i pasażerów, • eliminację parowania szyb. Więcej informacji o filtrach Bosch: www.filtrybosch.pl Zadbaj o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Zastosuj nowej generacji ochronę przed bakteriami, alergenami i smogiem.

więcej2018-03-01   Dzień kobiet w Bosch Car Service


Marzec w Bosch Car Service to niepowtarzalny miesiąc rabatów i upominków dla Pań! Idealny związek? Oczywiście, że istnieje! To ja i mój samochód. Prawie wszędzie jesteśmy razem... Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji i wspaniale razem wyglądamy! Chyba muszę o niego bardziej zadbać. www.bosch-service.pl Zapraszamy wszystkie Panie wraz ze swoimi samochodami na niepowtarzalny miesiąc rabatów i upominków! • Wyłącznie dla Pań • 10% rabatu na usługi i części Bosch • Niespodzianki! :-) Serdecznie zapraszamy przez cały marzec!

więcej2011-09-01   Chiptuning!


Nowość w ofercie- Chiptuning!

więcej2010-07-29   Nowa strona internetowa.

Witaj na naszej nowej stronie internetowej. Została ona stworzona przy użyciu systemu completeCMS. Zapraszamy do korzystania ze strony!

więcej